31Mayıs

Aziz Yıldırım, Erman ile Hıncal a gözdağı verdi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Asbaşkan Şekip Mosturoğlu ile birlikte Lig TV’ye konuk olmuş ve canlı yayında çarpıcı tespitini yapmış. İsimlerini zikretmedi ama Erman Toroğlu ile Hıncal Uluç’a gözdağı verdiği belli.

Sporda Şiddet Yasası’nın mutlaka uygulanması gerektiğini söyleyip, ‘Kamuoyunda çok bilen 2-3 tane yorumcu var: Ya düzelecekler ya gidecekler’ demiş.

Bu sözleriyle Erman Toroğlu ile Hıncal Uluç’u hedef aldığı herkes tarafından bilinen birşey. Bu nasıl iştir yav.

Buradan gerekli mercilerini göreve çağırıyorum. Allah rızası için artık şu futboldaki ergenekonada bir el atın. Tarafsız gözle fenerin şampiyonluğunu bir inceleyin. hangi maçlarda neler olmuş? bu kadar tesadüf olabilirmi elinizi vicdanınıza koyup bir bakın. devre arasında aziz yıldırım hakem odası bastıktan sonra hakemlerin yönetimleri nasıl olmuş? rakip takım futbolcuları kalecileri ne hatalar yapmış? çıkması gereken kartlar neden çıkmamış.

Sonra çıkıp onu asıp bunu kesiceksin. Helal olsun valla bu sirki izleyenlere…

Eleştiri sahibi misafir Yazarımız: zakoRA21


Edit your submission
 
Eleştirmen beğenisi:
  • Bilika Hafriyat
  • 4 Temmuz 2011

  aziz yıldırım bilicayı da içeri aldırsın oradan brilikte tünel kazarlar…

  • Murat Han
  • 31 Mayıs 2011

  Futboldan ergenekon varsa, bu sadece güçlülerin birleşmesi ile olur.Bu ittifakların kime karşı yapıldığını birkaç yıldır izliyoruz. Tayyip Erdoğan alerjisi ile hükümetin iyi yaptıklarını görmemekle,Aziz Yıldırım alerjisi ile Fenerbahçe’nin hakkını teslim edememenin hiçbir farkı yok.Adam diyor ki; Ben söylendiği kadar etkiliysem neden son maçta şampiyonluk kaybedeyim? Cevap yok. Ben de bunun üzerine diyorum ki; İnsaf beyler insaf. Yalan da biryere kadar.Adama sürekli sallayanlar cezalandırılırlr

 1. Geri bildirim yok.

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.