25Haziran

Sahtekar Bankalar listesinde Akbank

Herkesin mutlaka herhangi bir banka ilişkisi vardır. Allaha şükür işlerimizide kolaylaştırırlar. AKP hükümetide bankalara olan güveni bir nebze düzeltti.

Ama gel gelelim şu an bu bankalara tanınan imtiyazların haddi hesabı yok. Bu kadar tahammül göstermenin anlamı ne tam olarak anlamış değilim. Gereksiz faiz ve komisyon ücretlerini geçiyorum ama bu spam mesaj olayı nedir yav. Koskoca banka spam ( istenmeyen mesaj ) maili gönderir mi ?

Ben , şirketim nedeni ile Akbankla diğer bankalardan daha fazla çalışıyorum. Hem kredi kartım hemde maaş hesabım var hemde internet bankacılığını kullanıyorum. Maalesef telefon numaramı bir kere kaptırdım bunlara.Günde 10 tane reklam amaçlı sms gönderilir mi be ! İnsaf ! Bu saçma durumu telefonla bildirdim ve tüm reklam aboneliklerinizi tek tek kapattım diyen bir müşteri temsilcisi sorunuma derman oldu sandım. Daha 1 saat geçmedi yine reklam sms leri gelmeye başladı. Koskoca bir bankanın böyle bir sahtekarlığa başvurması inanılır gibi değil !

Şimdi yine arayacağım ama yine bir sonuç olmayak. Çünkü ben bu işlemi 1 sene öncede yapmıştım ve yine başlamıştı bu reklam mesajları.  Asıl sorun bunu cezalandıracak bir sistemin olmaması.

 
Eleştirmen beğenisi:
  1. Akbank bazisahtekar firmalarla orttak çali$iyor kardesi.

  2. Aynen katılıyorum kardeşim bende Akbank dan aynı duygularla nefret ettim.Ayrıca hesabımı dondurdum bu sefer geçmişe dönük alınmayan masrafları heasabımdan kesmişler.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.